L - S T R E A M ( L S M )
Про нас

Корпоративні принципи компанії L-Stream (LSM)

Коли мова заходить про персонал та професійні рішення, варто працювати з людьми, яких ви знаєте та яким довіряєте.

Наша місія

Позиціонуємо себе, як надійного партнера в наданні високого рівня послуг.
Прагнемо, щоби наші партнери були поза конкуренцією, і додаємо до цього максимум зусиль.
Через те, що ми є ключовим партнером, допомагаємо зміцнити добробут тих, хто обрав L-Stream Ltd серед інших компаній, що надають подібні послуги. Наше існування залежить від наявності клієнтів, що цінять наші послуги більше, ніж послуги наших конкурентів. Ми прагнемо стати ключовим партнером для наших клієнтів, і хочемо, щоби наші послуги робили значний внесок для них.

Наша філософія

На нашу думку, бізнесу корисна соціальна відповідальність. Ми хочемо покращити життя людей, тому надаємо нашим співробітникам та їхнім сім’ям надійне забезпечення, чим допомагаємо зміцнити соціальні зв’язки. Ми також допомагаємо молодим людям отримати освіту та забезпечуємо їм краще майбутнє.
Ми пропонуємо перспективну роботу й відмінні можливості для кар’єрного росту для наших людей, і нам подобається те, що ми робимо. Врешті решт, успіх наших клієнтів — це наш успіх. Як довгострокові партнери, ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами й постійно прагнемо до іновацій та вдосконалення.

Наша політика

Ми намагаємось отримати максимальну операційну та управлінську інформацію про флот наших клієнтів, щоби забезпечити їхні суда відповідним екіпажем і врахувати будь-які додаткові потреби.
Гнучкість під час надання кожному клієнту індивідуального рішення є однією з наших найважливіших цілей.
Постійно доступна база даних є тісним зв’язком з екіпажем та судном, а також важливим інструментом для виконання вимог МКУБ наших клієнтів

Справжні люди
Справжній досвід
Справжні можливості

Чому L-Stream Ltd (LSM)

“L-Stream Ltd” співпрацює з провідними судновласницькими компаніями Німеччини, Італії, Норвегії, Голандії, Японії та Сингапуру. Ми пишаємось високою якістю послуг, що надаються, професіоналізмом співробітників, що відповідають стандартам та вимогам судновласників.

Менеджмент  L-Stream Ltd надає надійні та ефективні рішення з управління у сфері крюїнгу. Ми працевлаштовуємо кваліфікованих моряків, що бажають працювати відповідно до західноєвропейських стандартів та в змішаних екіпажах.

Наш досвід та знання морської галузі дозволяють нам вести справи вигідно для нас і наших партнерів. Ми встановили ділові й партнерські відносини з державними морськими установами, підприємствами та учбовими закладами.

Ми уклали контракти з усіма українськими торговими портами: Одеси, Чорноморська, Південного та Миколаєва — що дозволяє надавати допомогу нашим партнерам у разі змін екіпажів у цих портах.

Наш офіс розташований у центрі міста Одеси, що дозволяє оперативно обробляти будь-які питання, пов’язані з процесом нашої роботи.

Пріоритетом компанії є пошук та працевлаштування екіпажів високого рівня. За останні роки ми придбали багато нових партнерів, що задоволені всім спектром наших послуг, нашою оперативністю у вирішенні будь-яких питань.

Управління L-Stream Ltd здійснює команда висококваліфікованих і досвідчених професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи в судноплавних компаніях і набули необхідні знання для виконання складних завдань у сфері крюїнгу.

Рівень утримання екіпажу та офіцерів із самого початку був однією з наших головних переваг. Загалом показник 92 відсотки для офіцерів і 97 відсотків для екіпажу ми підтримували протягом останніх трьох років.