L - S T R E A M ( L S M )

img

14

Років досвіду
Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії L-Stream Ltd (LSM)

Компанія “L-Stream Ltd“— морське агенство нового покоління, що динамічно розвивається. Засновано у 2009 році. Головна наша мета — надати якісні послуги нашим партнерам — судноплавним компаніям — і просувати українських моряків на міжнародний ринок праці.

Водночас, іноваційні методи в політиці компанії роблять нас надійним партнером для судновласницьких компаній, а також відповідним роботодавцем для рядового та офіцерського плавскладу. Гнучкість у прийнятті ключових рішень дозволяє нам відповідати вимогам сучасної морської індустрії.

Професійний сервіс

Працевлаштування

Ми працевлаштовуємо досвідчених та кваліфікованих моряків на суда будь-якого типу: Small, Handysize, Lakesize, Handymax, Panamax, Post-Panamax & Capesize, Bulk carriers, Container vessels from 200 TEU to 14400 TEU, VLCC, Oil tankers, LPG/LNG, Chemical tankers, Heavy lift vessels, Multy-purpose vessels, General cargo vessels, Offshore vessels.

L-Stream Ltd. (LSM) є експертом у пошуку, наймі та відборі людей для глобального морського та судноплавного секторів.

Наші консультанти з підбору персоналу постійно визначають, хто є хто на ринку. Наша репутація як компанії та як окремих осіб дозволяє нам охоплювати цільових кандидатів, завдяки стосункам, які ми створили протягом десятиліть спілкування та найму персоналу.

Ми можемо швидко та ефективно знайти вам потрібних людей на основі ваших індивідуальних потреб.

Справжні люди
Справжній досвід
Справжні можливості

Наша Компанія — акредитований агент для подання морських документів Ліберії та Маршалових островів

icon
28 +
Партнерів
icon
23,786 +
Працевлаштованих моряків
icon
433 +
Кораблів
icon
49750 +
Офіцерів в базі даних